Kamery samochodowe, rejestratory jazdy. Filmy, testy, opisy, nowości.
  • 14 lip , 2013
  • MS
  • Komentarzy:
  • Wyświetleń: 86671

Kamery samochodowe zyskują wśród polskich kierowców coraz większą popularność. Dla jednych rejestrator w aucie to zabezpieczenie w razie kolizji, wypadku czy dowód w przypadku wątpliwości co do popełnionego wykroczenia drogowego. Dla innych to po prostu zabawa i możliwość rejestrowania ciekawych zdarzeń na drodze i publikowania ich w Internecie.

Ostatnio firma MiTAC producent kamer samochodowych Mio zaproponowała coś więcej. Nowy model kamery, MiVue 388 został wyposażony w moduł GPS, dzięki któremu kamera rejestruje dodatkowe parametry jazdy takie jak prędkość czy współrzędne położenia oraz jest wyposażona w rewolucyjną wśród kamer samochodowych funkcję ostrzegania przed fotoradarami.

MiVue-Product-page---hero

Producent zapewnia, że baza radarów będzie aktualizowana na bieżąco, i co bardzo istotne, aktualizacje te będą dostępne za darmo i bezterminowo. Baza fotoradarów obejmuje większość krajów Europy z wyjątkiem tych w których prawo tego zabrania ( m.in. Francja).

Czy ta propozycja okaże się hitem pokaże czas, na razie przyjrzyjmy się jak nowa kamera z serii MiVue sprawdza się na naszych drogach.

Spis treści:

  1. Budowa i wygląd
  2. Wyposażenie dodatkowe
  3. Nagrywanie – jakość
  4. Obsługa i funkcjonalność
  5. Podsumowanie